Wyprawy Smoków

Zostań Potężnym Smokiem - Zbieraj Różne rzeczy i walcz!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

----Uwaga, Promocja! Zbroja Skóry Brory tylko po 52liry!---------

#1 2009-04-24 15:25:05

Darmeleon

Młody Smok

Zarejestrowany: 2009-04-23
Posty: 36
Punktów :   
Typ Smoka: Ogień

Jasknia Darmeleona

Przy wejściu do jaskini płynie krystaliczny strumyczek. Wejście do groty jest oplatane dziką winoroślą, a pod nim leży wycieraczka z napisem "Witam". W środku znajduje się hebanowe łóżko z pierzyną zrobioną z płatków wiśni i jaśminu, obleczoną tkaniną z lnu. Poduszka jest jedwabna i wypełniona gorącym powietrzem. Ze ścian wystają półki, na których znajdują się książki i moje dzieła szklarskie tzn. przeróżne wazony, szklanki, talerze, filiżanki, bombki itd.  Na ścianach wiszą także zdjęcia z mojej starej krainy oraz obraz z napisem "Home, Sweet Home". Trochę dalej, w kącie jest kominek, a obok niego stoi szklany wazon pełen najczystszego piasku, potrzebnego do tworzenia tych dzieł. Obok jest fotel. przechodząc przez korytarz dochodzimy do aneksu jadalnego gdzie można dostrzec: małe pęknięcie w ziemi z którego tryska lawa (jako piec), mahoniowy stół i krzesła z poduszkami zrobionymi z futra Primeape'a (istoty żyjącej w mojej dawnej krainie), zszyte siecią najlepszych Ariadosów (pokemonów pająków). Obok półki z naczyniami są ukryte drzwi prowadzące do ogrodu. W centrum ogrodu znajduje się piękny, krystalicznie czysty, górski staw (chyba zapomniałem wspomnieć, że mieszkam w górach). Na obrzeżach, tuż obok pięknego, żelaznego płotu rosną przeróżne kwiaty, krzewy i drzewa dające owoce zwane Apricorm i Berry posiadające niezwykłe właściwości. Na końcu ogrodu znajduje się grill i zwęglona, odrapana kukła służąca mi do treningu. Powiadają że czasem o wschodzie słońca, jeśli na niebie widnieje tęcza, można zobaczyć niezwykłego pokemona - tęczowego ptaka - Ho-oh'a.

Ehm... ostatecznie moge zostawić bez edycji,ale notka jest ważna - strasznie mieszarz z Pokami
Adminka

Ostatnio edytowany przez Darmeleon (2009-04-24 16:42:09)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sbt.pun.pl www.s7350.pun.pl www.amforum.pun.pl www.waszaklasa.pun.pl www.wladcybakugan.pun.pl